חברת רמי הובלות מספקת שירותים לוגיסטיים מקיפים לעסקים וללקוחות פרטיים, בפריסה ארצית מלאה, ובאמצעות צוות עובדים מיומן וצי משאיות ורכבי הובלה, בהתאמה לכל סוגי ההובלות.

בין שירותי החברה:

הובלת משרדים- העברת משרדים ועסקים, ריהוט משרדי, מחשוב וציוד דיגיטלי, ציוד אישי.

הובלות קטנות- הובלות קטנות על פי צורך: הובלת מקרר, תנור, מכונת כביסה, ארון, פריטים בודדים על פי צורך.

הובלות מיוחדות- הובלות מיוחדות למוצרים מורכבים להובלה, הובלת פסנתרים, פירוק והרכבה של פרטי ריהוט על ידי נגר.

שירותי אריזה- שירותי אריזה מלאים בטרם המעבר, באמצעות צוות עובדים אמין, אחראי ומיומן. הצוות יגיע לבית הלקוח בתיאום עמו, ולאורך מספר שעות בלבד יבצע אריזה מלאה של כלל הציוד בבית, לרבות כלי מטבח, תכולת ארונות, צעצועים, חדרי אמבטיה ועוד. כל הפריטים נארזים בארגזים חזקים ועמידים שמספקת חברת רמי הובלות, ונאטמים היטב, לצורך מעבר בטוח של כלל הציוד בבית.

שירותי אחסון- החברה מחזיקה במחסנים מאובטחים אשר נמצאים בקיבוץ הראל, ומספקת שירותי אחסון של תכולת דירה, ציוד לעסק ומוצרים נוספים, על פי צרכי הלקוח. במקרה של פערי זמן בין מועד פינוי דירה למועד מסירה, נסיעה לחו"ל לתקופות ממושכות או צורך בשמירה על תכולת עסק- רמי הובלות מספקת מענה מקצועי. כל הציוד נשמר במחסנים בעלי תנאי תברואה ותחזוקה מעולים, תוך הגנה מפני רטיבות, אש ונזקים אחרים.

לצד המקצועיות והשירותיות בחברת רמי הובלות מקפידים על אחריות מלאה על כלל הציוד של הלקוח, ומחזיקים בביטוח רכוש מקיף, שמבטיח פיצוי הוגן בכל אירוע של תאונה או נזק. 

רמי הובלות פועלים במקצועיות ובשקיפות, ומספקים שירות הוגן, מזה 12 שנים, ומומלצים על ידי מאות רבים של לקוחות מרוצ

One Response

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *